Stejně jako se vrací móda v lepším provedení, stejně tak se navrátily držáky, které se používají na lepší zachycení vašich zážitků. Znáte je pod pojmem selfie tyč.

Hodí se na jakoukoliv příležitost a v každé situaci. S ní se nikde neztratíte. Vyhovovat vám bude její skladnost, protože některé lze složit až do krásných 13ti cm.

jak-zprovoznit-selfie-tycAbyste si mohli užít tu správnou zábavu, měli byste znát i správný návod, jakým způsobem selfie tyč zprovoznit a jak má správně fungovat. Všechno závisí od operačního systému vašeho mobilního telefonu.

Jste-li fanoušky Applu, tak to pro vás bude nejsnadnější, protože vůbec nebude potřebovat žádne napojení nebo nebudete nic nastavovat, váš telefon vše udělá automaticky.

Jediné, co musíte udělat je připojit se kabelem mezi držákem a konektorem na sluchátka či zvolit si selfie tyč, která pracuje s bluetooth připojením.

Telefony s Androidem nebo Windows Phone už je to trošku složitější, ale ne moc. Například u starších verzí Androidu musíte přejít do nastavení fotoaparátu, dále do pokročilého nastavení a tam nastavit ovladač hlasitosti na Spoušť (Capture). Může se vám stát, že nebude zprovozněna hned, takže si musíte restartovat telefon a poté můžete hned začít.

Další možností u těchto chytrých telefonů se může stát, že budete potřebovat stáhnout aplikaci. A to hlavně v případech, kdy vám mobilní telefon neumožní nastavit ovladač hlasitosti na Spoušť.

Aplikace fungují na jednoduchém principu. Stačí vám pouze je stáhnout zdarma z Google Play, nainstalovat, nastavit si klávesu na ovládání hlasitosti (Voice Key) pro klávesu foťáku (Camera Key).

Nejznámější a prověřenou aplikací uživateli je Camera360 Ultimate, ale dalšími, které si často lidé chválí, jsou například Snapchat, Snap Clap nebo Instagram, ale zde se jedná hlavně o focení a sdílení uměleckých snímků. Všechny vám umožní fotografie dále sdílet se svými přáteli, upravovat je nebo mají své ojedinělé super funkce.

Jak už bylo výše zmíněno, lze místo kabelu spárovat na některých selfie tyčí pomocí bluetooth. Výhodou je, že se nemusíte vůbec trápit nějakým kabelem a bohatě vám bude stačit zapnout tuto funkci.

Samozřejmě i samotná selfie tyč má své tlačítko na zapínání, klasicky označeno on/off. Také byste jí měli udržovat nabitou, což uděláte připojením USB kabelu do sítě.

Poté, co jste zvolili správný postup ke svému telefonu, můžete začít se selfíčky. Udělají radost nejen vám, ale i lidem okolo vás.

Do teď jste totiž měli maximálně pět vteřin příprav před samospouští, dnes se již můžete v klidu upravit a nastavit vše tak, jak chcete. Se selfie tyčí prostě dosáhnete dokonalosti ve všech směrech.


ZAKUPTE SVOU SELFIE TYČ JEŠTĚ DNES!