jak funguje selfie tyčPo celém světě si lidé velmi oblíbili používání selfie tyčí, které slouží na zachycení různých momentek. Tento skvělý pomocník se stal hitem i pro celebrity všeho druhu.

Záleží také na tom, abyste si vybrali tu správnou tyčku na selfie. Musí být hlavně kompatibilní s vaším mobilním telefonem nebo operačním systémem, protože v nejhorší případě by se vám také mohlo stát, že vám bude k ničemu a vy akorát tak vyhodíte peníze z okna.

Co je to selfie?

Spousta lidí ani v podstatě nedokáže vysvětlit, co to vlastně selfie je. „Selfíčko“ je prostě a jednoduše originální zachycení různých situací.

Ať už je to na dovolené, s přáteli či rodinou, vždy se najde někdo, kdo je rád pořizuje. Důkazem jsou i různé sociální sítě, kde lidé svá díla vystavují. Abyste se všem mohli pochlubit, poslouží vám s tím aplikace určená na sdílení a úpravy fotek.

Jak vyfotit dokonalé selfíčko?

Obrovskou výhodou selfie tyče je, že si můžete vybrat chvíli, kdy stisknout spoušť. Takže se v klidu upravíte, nastavíte tvář tím správným směrem či vytvoříte dokonalé pozadí. Přeci jen se chcete pochlubit svým kamarádům, takže se musíte snažit pro dokonalost a ten čas vám selfie tyč poskytne.

Jak funguje selfie tyč?

V podstatě vše již bylo řečeno, ale ještě pro upřesnění, co to vlastně ta selfie tyč je a jakým způsobem funguje. Jedná se v zásadě o držák na tyči.

Do držáku upevníte svůj mobilní telefon nebo fotoaparát, spárujete jej za pomoci kabelu nebo bluetooth, nastavíte si délku tyče dle libosti a je hotovo. Poté to již záleží jen a jen na vás, kdy se rozhodnete zmáčknout spoušť.

Na trhu si můžete vybrat spoustu typů s různými funkcemi. Také máte na výběr z různých aplikací, které vám ještě lépe pomůžou k dokonalému selfie.

Dalo by se říct, že každý druhý na tomto světě vlastní selfie tyč nebo alespoň tyto momentky fotí. Dokonce se tento módní trend netýká pouze mladých, ale lidí různých věkových kategorií.


ZAKUPTE SVOU SELFIE TYČ JEŠTĚ DNES!